Soundlake Festival, 31 sierpnia 2019 r. Tu kupisz bilety !

SOUNDLAKE FESTIVAL 2019, godz. 19:00
31 sierpnia (sobota)
Iława, Amfiteatr Miejski

Zapraszamy Was gorąco na pierwszą edycję nowego festiwalu muzycznego do Iławy nad Jeziorakiem.
- wybitni polscy artyści
- strefa food-trucków 
- strefa dla dzieci
- scena dj’s
+ wydarzenia towarzyszące
.

Artyści:
Fisz Emade Tworzywo
The Dumplings
Mikromusic
PARA

Start 18:00

BILETY!
Do końca czerwca możecie je kupić online w atrakcyjnej cenie 30 zł tu:

EMPIK, BILETY

TICKETMASTER

II pula biletów w cenie 40 zł będzie dostępna w sprzedaży od 1 lipca a w dniu festiwalu tylko na wejściu 50 zł.

Uwaga!
Ze względu na ograniczoną pojemność amfiteatru ilość biletów jest limitowana! W przypadku sprzedaży wszystkich biletów przed dniem festiwalu, nie będzie możliwości kupna na bramce.

WYKONAWCY:

PARA istnieje od Lutego 2018 r. Zespół tworzą:Aleksandra Jabłońska odpowiedzialna za teksty, melodie i wokal
Jakub Cybula, pochodzący z Iławy, odpowiedzialny za produkcję muzyczną i instrumenty klawiszowe
Piotr Królikowski odpowiedzialny za instrumenty perkusyjne.

Muzyka, którą wykonują obija się o elektronikę, POP i alternatywę, wciąż są na etapie poszukiwania własnego brzmienia. Mieszanka barw ich charakterów wygenerowała żółty kolor, ściągnięty z niebios, który wiernie towarzyszy im w stylizacjach scenicznych i staje się wizytówką zespołu.

Fisz Emade w ciągu ostatnich 15 lat wydali 10 płyt utrzymanych w bardzo różnorodnej stylistyce.Wszystkie ich produkcje łączy jeden składnik – wysoka jakość i zaangażowanie. Po udanych trasach koncertowych i świetnie przyjętej płycie „Drony”, Fisz Emade Tworzywo ruszył w trasę z nowym albumem „Radar”.

The Dumplings. Błyskotliwy debiut w 2013 roku sprawił, że ich muzyką zainteresowały się największe wytwórnie w Polsce.The Dumplings powraca i prezentuje ‘RAJ, czyli trzeci studyjny album duetu tworzonego przez Justynę Święs i Kubę Karasia. Nowa płyta została w całości napisana, skomponowana i wyprodukowana przez twórców ‘złotych’ ‘No Bad Days’ i ‘Sea You Later’.

Muzycznie to wciąż elektropop na najwyższym poziomie, w charakterystycznym dla The Dumplings stylu, ale w porównaniu do poprzednich produkcji jest zdecydowanie dojrzalej. Wszystkie teksty napisane na płycie są w języku polskim, co na pewno otwiera w karierze zespołu nowy rozdział.

Mikromusic gra muzykę określaną jako avant pop lub art pop. W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Na koncie mają sześć płyt studyjnych i trzy albumy koncertowe. Grali na najważniejszych polskich festiwalach i koncertowali za granicą.

Zespół został dwukrotnie nominowany do najważniejszej polskiej nagrody muzycznej czyli Fryderyków w kategorii Alternatywna Płyta Roku, a teledyski do ich utworów wielokrotnie otrzymały wyróżnienia. Ostatnia płyta „Tak mi się nie chce” oraz wyprzedane sale koncertowe plasują zespół w gronie najbardziej popularnych zespołów w Polsce roku 2019 r.

Skład zespołu:
Natalia Grosiak – wokal, Dawid Korbaczyński – gitara, Robert Szydło – gitara basowa, Robert Jarmużek – piano
Adam Lepka – trąbka i instrumenty perkusyjne, Łukasz Sobolak – perkusja

FISZ

MICRO

PARA

THE DUM

soundlake net

1.4.2019
 

Komentarze zostały wyłączone.