TANECZNY CHALLENGE ONLINE – ROZTAŃCZONA IŁAWA

Jeśli kochasz taniec, emanujesz pozytywną energią i stawiasz na dobrą zabawę, to ten challenge jest właśnie dla Ciebie!

Wspólnie ze Szkołą Tańca J&K Drobotko (J&K Drobotko) i SNAPPY (snappy) organizujemy zabawę: TANECZNY CHALLENGE ONLINE – ROZTAŃCZONA IŁAWA!

-> Co trzeba zrobić? Wystarczy nagrać filmik, w którym wykonacie swój ulubiony taniec w dowolnie wybranym przez siebie miejscu w Iławie. Sceneria musi być oryginalna, podkreślająca walory naszego pięknego miasta. Możecie tańczyć solo, w duetach, albo w większych grupach! Ważne jest to, żeby uczestnicy mieli co najmniej 8 lat. Górna granica jest nieistotna.

-> Nagrania video, przedstawiające Wasze układy taneczne (nie dłuższe niż 3 minuty) należy przesłać na adres: animacja@ickilawa.pl do 26 kwietnia (godz. 15:30). Do zgarnięcia nagrody, upominki i dyplomy!

-> POBIERZ I ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM ORAZ WYPEŁNIJ KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ: regulamin + karta zgloszeniowa

-> Taneczny challenge organizujemy z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca, który przypada na 29 kwietnia. Wtedy również opublikujemy wyróżnione prezentacje taneczne w formie zmontowanego filmu i opublikujemy go na naszym kanale YouTube oraz fp ICK.

-> Święto zostało ustanowione w 1982 r. przez Komitet Tańca Międzynarodowego Instytutu Teatralnego. Datę wybrano nieprzypadkowo, bo w tym dniu w 1727 r. urodził się wybitny reformator tańca scenicznego, prekursor baletu z akcją (ballet d’action), francuski tancerz i choreograf Jean-Georges Noverre.
taniec net

30.3.2021
 

Komentarze zostały wyłączone.