Sylwester w ICK

Powitaj Nowy Rok w najlepszym towarzystwie! Po raz pierwszy Iławskie Centrum Kultury oferuje teatralną przygodę sylwestrową! Zapraszamy na wyjątkowy spektakl pt. „Bóg Mordu”.

W komedii psychologicznej przebieg spotkania dwóch niezwykle kurtuazyjnych małżeństw. Akcja skupia się na rozmowie na temat ich dzieci, a dokładnie bójki, w której uczestniczyły. Czworo wychowanych i kulturalnych dorosłych musi stawić czoła swoim przyzwyczajeniom, manierom i wartościom, żeby wyjść z sytuacji w stosowny sposób. Z pozoru grzeczne spotkanie stopniowo przeradza się w otwarty konflikt…
Tytułowy „Bóg mordu” uwidacznia się w zachowaniu bohaterów z każdą chwilą spędzoną w jednym pomieszczeniu 😉 Brzmi interesująco?
Tekst Yasminy Rezy, oprócz wielokrotnych adaptacji scenicznych, zyskał ogromną popularność dzięki nakręconemu na jego podstawie filmowi „Rzeź” Romana Polańskiego.

Program wieczoru:

20:45 – Rozpoczęcie spektaklu, Akt I;

21:30 – Uroczyste spotkanie przy lampce szampana i kameralny koncert smyczkowy;

22:00 – Akt II;

22:40– Zakończenie spektaklu. Życzenia od aktorów i wspólne zdjęcie na scenie.

Cena pojedynczego biletu: 140 zł (bilety do kupienia w biurze ICK ul. Niepodległości 13a w Iławie, pn. – pt. w godz.8-15 płatność tylko gotówką)

Po spektaklu zapraszamy Państwa na tradycyjne spotkanie mieszkańców przy kinoteatrze.
sylwester

11.10.2019
 

Komentarze zostały wyłączone.