Święto Gęsi

Święto Gęsi w Iławie jest imprezą cykliczną organizowaną po raz siedemnasty, 2018 r. było organizowane w Biskupcu Pomorskim, a 2019 r. w Iławie. Wydarzenie ma charakter ogólnopolski i corocznie odwiedza ją ok 8 tysięcy osób, dodatkowo jest transmitowana na żywo w mediach społecznościowych. W programie imprezy są liczne konkursy kulinarne, pokazy, degustacje oraz muzyka na żywo. W tym roku program ten uświetniają znane autorytety kulinarne : Karol Okrasa(osobowość kulinarna), Dariusz Struciński ( Szef kuchni Hotelu Anders w Starych Jabłónkach),Mariusz Gachewicz (Szef kuchni Hotelu Zamek Gniew), Aleksandra Juszkiewicz ( Zwyciężczyni programu Masterchef)
W ramach Święta Gęsi odbywa się również Konkurs Kulinarny pn „Hit Święta Gęsi”, który poprowadzi Karol Okrasa , a Jury przewodniczyć będzie Dariusz Struciński. Zadaniem uczestników konkursu będzie przygotowanie w domu jednej potrawy z gęsiny i dostarczenie jej do Afiteatru ICK w Iławie .
Gęsinę do przygotowania potrawy zapewniają organizatorzy.
Wszyscy uczestnicy dostaną atrakcyjne nagrody i puchar od organizatora oraz nagrody specjalne i puchary od Marszałka Województwa i Burmistrza Iławy.
Nagrody to sprzęt AGD, ekskluzywne talerze CHURCHIL, wyroby pościelowe z puchem gęsim.
W ramach Święta Gęsi zorganizowano również promocję książki Oli Juszkiewicz- zwyciężczyni Masterchef. Będzie to okazja do jej zakupu wraz z autografem lub dedykacją autorki.

POBIERZ:
Formularz zgloszeniowy

regulamin konkursu

208680481_4080761552011215_1837326156363247254_n

14.7.2021
 

Komentarze zostały wyłączone.