Disco Hits Iława 2017 (16.06)

Zapraszamy na jedyny, niepowtarzalny koncert tego typu w Iławie. Start godz.19.00. Miejsce: boisko przy basenie. Wejście na teren koncertów czynne będzie w piątek (16.06) od godz. 18.00. Miejsce to znajduje się przy basenie od strony uliczki dojazdowej na stadion.  Tego dnia bilety sprzedawane będą  na terenie imprezy od godz. 12.00. Można będzie je nabyć w cenie 20zł i 50 zł.(sektor A – miejsce pod sceną przy wybiegu o długości 7 metrów i szerokości 4 metrów, na którym poruszać się będą artyści.) Podczas koncertu odbędzie się pokaz sztucznych ogni.

Wystąpią:

BOYS
MILANO
TOP GIRLS
AKCENT

Szanowni Państwo,

W celu uniknięcia kolejek do kasy biletowej, w dniu imprezy DISCO HITS IŁAWA 2017, która odbędzie się 16 czerwca, uprzejmie prosimy o skorzystanie z możliwości wcześniejszego nabycia biletów w siedzibie Iławskiego Centrum Kultury, w budynku kinoteatru w godz. 8-20.
Organizatorzy

Wykonawcy…

BOYS
Zespół „BOYS” posiada 23. nagrody wręczone za swoje osiągnięcia. Posiada 5. platynowych i 2. złote płyty. Wydał dotychczas trzydzieści jeden longplay`ów. Największym zaskoczeniem dla krytyków stał się materiał: “BOYS na Rockowo“, wydawnictwo na zlecenie niemieckiego koncernu medialnego Bauer S.A. Zespół BOYS z Marcinem Millerem na czele na przestrzeni lat szukając własnej ideologii muzycznej niepostrzeżenie sam stał się ikoną muzyki na stale wpisując się w panteon gwiazd polskiej sceny rozrywkowej. Wydaje się, iż ich przepisem na zawodowy sukces jest motto systematycznie powtarzane przez Millera: “gramy dla ludzi od 5. do 105. roku życia“ (… więcej)

MILANO

Zespół Milano to jeden z czołowych przedstawicieli nurtu polskiej muzyki tanecznej.|Grupa zaistniała na rynku muzycznym w marcu 1993 roku w składzie: Andrzej Borowski, Bogdan Borowski i Tomasz Sidoruk.  W krótkim czasie zespół zdobył dużą popularność, zaś z biegiem czasu stał sie liderem w nurcie muzyki disco polo. W 1994 roku zespół opuścił Tomasz Sidoruk, a jego miejsce zajął Piotr Kopański.(… więcej)

TOP GIRLS
Nowości disco polo szykują dla Was właśnie trzy piękne, utalentowane wokalnie i ogromnie zdeterminowane dziewczyny. Wytwórnia Green Star wreszcie pokazała światu nowy, atrakcyjny zespół Top Girls, który tworzą trzy seksowne członkinie: Angelika Żmijewska, Paula Karpowicz i znana z czwartej edycji Disco Star Justyna Lubas! (… więcej)

AKCENT
Bardzo ważną datą dla zespołu Akcent jest rok 2014, gdzie utwór Przez Twe oczy Zielone otrzymuje nagrodę publiczności na festiwalu w Ostródzie. Kolejnym sukcesem w roku 2015 roku jest otrzymanie statuetki Osobowość Roku, którą to Zenon Martyniuk odbiera podczas wielkiej gali. W roku 2015 pojawia się w kinach film o muzyce Disco Polo w którym to reżyser wykorzystuje kilka utworów Akcent – to świadczy o popularności zespołu.

Utwór Przez Twe Oczy Zielone staje się mega hitem w każdym zakątku Polski, słuchają go nie tylko dorośli lecz i dzieci, muzyka trafia do kilku pokoleń. Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej po wygranym meczu z Irlandią w szatni tańczy w rytm muzyki Zenka.Lider zespołu coraz częściej jest zapraszamy do mediów publicznych między innymi jest gościem słynnego programu Kuba Wojewódzki, czy też program Agaty Młynarskiej – Świat się kręci. (… więcej)

Marcin Miller (Boys) zaprasza na Disco Hits w Iławie

discorgb65

Zespół Boys

boys44

Zespół Milano

milano-29

The Girls

DSC_4540

Zenon Martyniuk (Akcent)

zenek3
Regulamin imprezy
19.4.2017
 

Komentarze zostały wyłączone.