Piotr Nalepa & Breakout w Kinoteatrze „Pasja”

Legendarny polski zespół bluesrockowy, z Piotrem Nalepą w składzie, wystąpi w ICK !
Zapraszamy Państwa bardzo licznie do udziału w podróży muzycznej, której poszczególne stacje wpłyną na nas sentymentalnie i przede wszystkim refleksyjnie. Zostaniemy na ten czas wyłączeni z otaczających problemów, a przeniesieni w przestrzeń kojącą każdy zmysł.
Breakout został założony w 1968 r. przez ojca Piotra Nalepy – Tadeusza. 51 lat później nadal raczy słuchacza swoją legendarną muzyką i nie pozwala nam odetchnąć, tak samo jak to miało miejsce w latach 70’tych, ukazując kolejne świetne albumy – „70a”, „Blues”, „Mira” czy „Karate”.
– Można powiedzieć, że zostałem przez ojca wrobiony w to wszystko już jako pięciolatek, kiedy znalazłem się razem z nim na okładce płyty „Blues” – mówi. – Do dziś prawie nie ma koncertu, żeby nie podszedł jakiś człowiek i nie spytał: „Czy to naprawdę pan jest tym małym chłopczykiem?”. Zresztą od najmłodszych lat zdawałem sobie sprawę, że żyję w jakimś wyjątkowym otoczeniu, inaczej niż moi rówieśnicy, bardziej kolorowo. Moich rodziców otaczała niezwykła aura – mówi Piotr Nalepa. Grywał razem z ojcem prawie dwadzieścia lat.
– Być dzieckiem takich rodziców nie było łatwo – przyznaje. – Czasem chciałoby się od tego uciec. Ale przekonałem się już, że to jest zbyt silne, że nie ma co uciekać – dodaje.
BREAKOUT a4-
Zdjęcia zespołu Breakout:
DSC_9423_filtered
DSC_9644_filtered
DSC_9663_filtered
DSC_9541_filtered
DSC_9437_filtered
DSC_9473_filtered
DSC_9411_filtered
Piosenki zespołu Breakout:


9.11.2019
 

Komentarze zostały wyłączone.