Narodowe Święto Niepodległości – program obchodów online

Burmistrz Iławy Dawid Kopaczewski- Łączy nas Iława, Przewodniczący Rady Miejskiej w Iławie Michał Młotek, Parafia Przemienienia Pańskiego w Iławie – Misjonarze Oblaci i Iławskie Centrum Kultury serdecznie zapraszają na uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości w formule ONLINE. Do zobaczenia na fanpage’u ICK.

Z uwagi na nowe obostrzenia, nie mogliśmy zrealizować programu, który dla Państwa przygotowaliśmy. Jednak nie poddaliśmy się i stworzyliśmy alternatywne obchody Święta Niepodległości w sieci, na które serdecznie Państwa zapraszamy.

Program online:
👉 Baśń o powstaniu Iławy w wykonaniu grupy teatralnej ICK prowadzonej przez Piotra Weintza;
👉 Recytacja wiersza przez Igora Tasarza – iławianina, ucznia Liceum Aktorskiego w Krakowie;
👉 Wspomnienie ubiegłorocznego koncertu: XXXI Prezentacje Polskiej Pieśni i Piosenki Historycznej pt. „Zagrajcie nam wszystkie srebrne dzwony” w wykonaniu zespołu wokalno – instrumentalnego „Canticorum” młodzieży ZSO im. Stefana Żeromskiego w Iławie, pod kierunkiem Stanisława Kożuchowskiego;
👉 Wernisaż obrazów Moniki Lisowskiej;
👉 Prezentacja multimedialna podsumowująca projekt Niepodległa z opisem i galerią zrealizowanych działań;
👉 Infografika przedstawiająca koncert pt. „W hołdzie wolności” z udziałem Andrzeja Jagodzińskiego, Anny (Nuli) Stankiewicz, Agnieszki Wilczyńskiej, Czesława Bartkowskiego, Janusza Strobla i Roberta Majewskiego.
PONADTO:
👉 Godz. 12:00 – hymn z wieży ratusza w ramach akcji „Niepodległa do hymnu”;
👉 Biało – czerwone flagi i kotyliony rozdawane przez harcerzy.
sn online

10.11.2020
 

Komentarze zostały wyłączone.