Marzec w Iławie

marzec w ilawie1

MARZEC W IŁAWIE

02.03 17:30 Mecz II ligi piłki ręcznej mężczyzn ITS Jeziorak Iława – AZS UMK Toruń, Hala sportowo-widowiskowa,
03.03 9:00 Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Na Rzecz Dominika Więcka, Hala sportowo-widowiskowa
03.03 12:30 Kultowe Bajki, wstęp wolny, Kinoteatr
04.03 17:30 i 20:15 – „Narodziny Gwiazdy”- dwa seanse na życzenie widzów, Kinoteatr
04.03 18:00 „Refleksja- krótki metraż’- temat spotkania „Powody i skutki” Czytelnia Ogólna MBP
8.03 17:00 Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci – „Co tam u Ciumków?”, O. dla Dzieci MBP.
09.03 9:00 Mistrzostwa Polski Poczty Polskiej w Halowej Piłce Nożnej, Hala sportowo-widowiskowa
09.03 godz.18:00 Koncert Tribute To Louis Armstrong, Kinoteatr, wstęp: 20zł
10.03 godz.10:00 23 Otwarte Zawody TIG, Strzelnica Leśna w Iławie
15.03 10.00 Rejonowe Eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – OKR , wstęp wolny, miejsce: Kinoteatr
16.03 17:30 Mecz II ligi piłki ręcznej mężczyzn ITS Jeziorak Iława – KPR Gryfino, Hala sportowo-widowiskowa
17.03 9:00 Turniej Halowej Piłki Nożnej „O Puchar Wiosny”, Hala sportowo-widowiskowa,
18.03. godz.18:30 Spektakl Teatralny “ Jak się Pan czuje, doktorze” w wykonaniu Grupy Teatralnej Jerzego Majdy, wstęp wolny, miejsce: Kinoteatr
21.03 godz. 12:00, „Powitanie wiosny – baloniki do nieba” plac przed ratuszem
25.03. godz. 18.00 – Spotkanie autorskie z Marcinem Mellerem, Kinoteatr, wstęp wolny
27.03 9:30 XXII Międzyprzedszkolne Igrzyska Sportowe, Hala sportowo-widowiskowa
30 .03 17.30 Mecz II ligi piłki ręcznej mężczyzn ITS Jeziorak Iława – KS Szczypiorniak Olsztyn, Hala sportowo-widowiskowa.

Stałe Formy Zajęć Iławskiego Centrum Kultury – (tel. 89-649-16-16)

Zajęcia Teatralne dla młodzieży i dorosłych- Piotr Weintz
Osiedlowy Dom Kultury ul. Skłodowskiej 26a
Poniedziałki w godz. 17.00 – 18.30 (młodzież); 18.40 – 20.10 (dorośli)

Zajęcia Fotograficzne – Bartosz Gonzalez
Osiedlowy Dom Kultury ul. Skłodowskiej 26a
Poniedziałki w godz. 18.00 – 20.00

Zajęcia Plastyczne dla dzieci i dla młodzieży -Agata Topolewska
Iławskie Centrum Kultury ul. Niepodległości 13 A
Soboty w godz. 10.00 – 11.30 (grupa dziecięca) 12.00 – 13.30 (grupa młodzieżowa)

Pracownia Rzeźby – Marek Kałuża
Budynek Przedszkola nr 5 w Iławie
Poniedziałki i Czwartki : 17.00 – 19.30

SNAPPY – Szkoła Tańca – Damian Osiakowski SNAPPY
Osiedlowy Dom Kultury ul. Skłodowskiej 26a
Wtorki : Hip HOP – 16.30 grupa 7-12 lat, 18.30 grupa 13+
Czwartki: Break Dance – 16.30; grupa 7-12 lat; 18.30 grupa 13+

Zajęcia Pilates – Jakub Szulc
Osiedlowy Dom Kultury ul. Skłodowskiej 26a
Środy i Piątki w godz. 17:00-19:00

Mobilny Motywator – Sybilla Bąk
Osiedlowy Dom Kultury ul. Skłodowskiej 26a
Poniedziałki, Środy i Piątki w godz. 9:00-10:00

Iławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji – informacja tel. 89 649 16 04 – www.sport-ilawa.pl
Iławska Liga Tenisa Stołowego – środy godz. 18:00- Sala gimnastyczna ul. Asnyka (zapisy od godz. 17:30)

Zajęcia dla grup zorganizowanych
Ośrodek Psychoedukacji (tel. 89 649 92 00)
Klub Aktywności Junior, Punkt Konsultacyjny – poniedziałek-piątek
Dyżur Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Mityngi AA, NA, DDA/DDD
Dyżury dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem- poniedziałki i piątki 16:00-19:00, czwartki 16:00-20:00
Związek Kombatantów RP i Osób Represjonowanych (piątki)
Polski Związek Byłych Więźniów Politycznych Hitlerowskich Więzień i Obozów Koncentracyjnych – wtorki
Tow. Przyjaciół Dzieci, Stow. IK Amazonki (środy)
Szkoła Rodzenia (czwartki), Joga (wtorki), Tai Chi (niedziele)

Miejska Biblioteka Publiczna w Iławie (informacja tel. 89 649 16 19) www.biblioteka.ilawa.pl

Klub szachowy „Fart” soboty, godz. 10:00-12:00- Romuald Maculewicz, Pracownia Komputerowa

Co? Gdzie w Iławie
Zapraszamy do biura Informacji Turystycznej
ul. Niepodległości 13
www.it-ilawa.pl

Tematyczne zajęcia tematyczne w Galerii „Sart”
ul. Niepodleglości 4
Od poniedziałku do piątku w godz. 12:00 -18:00
Kontakt tel. 519 879 848

Kino. Co jest grane? Repertuar kina

Szczegóły : www.ickilawa.pl

1 – 13.03 – „KOBIETY MAFII 2” /film polski/

1 – 21.03 – „CORGI, PSIAK KRÓLOWEJ” /dubbing

7.03 – ,,GLASS” (Kino Konesera)

8 – 21.03 – „CAŁE SZCZĘŚCIE” /film polski

14.03 – „FAWORYTA” (Kino Konesera)

16 – 17.03 – „CHŁOPIEC Z BURZY” /dubbing

21.03 – „VICE” /napisy/ (Kino Konesera)

22 – 28.03 – „JAK WYTRESOWAĆ SMOKA 3” /dubbing

22 – 28.03 – „KAPITAN MARVEL” / 3D dubbing, 3D napisy

28.03 – „ANIOŁ” (projekcja otwarta DKF ,,KADR’’)

24.1.2019
 

Komentarze zostały wyłączone.