Kino samochodowe

Regulamin do pobrania:regulamin (1)

📍 Pośród wielu wydarzeń towarzyszących obchodom Dni Iławy oraz 715-lecia miasta Iławy zaplanowaliśmy imprezę, której w Iławie jeszcze nie było. W weekendowe wieczory 11-12 lipca 2020 r. odbędzie się kino samochodowo-plenerowe. Podczas pokazów na wielkim pneumatycznym ekranie zostaną zaprezentowane filmy, na które zagłosowaliście. Wśród zaproponowanych przez nas czterech tytułów najwięcej głosów zebrały filmy:

✅ Najlepszy – Głównym bohaterem jest sportowiec, który zachwycił świat, pozostając przy tym do dziś osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek. Nie byłby to jednak możliwe, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił, a druga stała się inspiracją, aby zawalczył o swoje życie.

Zwiastun: zwiastun filmu

✅ Wciąż ją kocham – Zakochali się w sobie, kiedy byli razem. Pokochali, kiedy dzielił ich świat.
Romantyczna opowieść Johna i Savannach, którzy poznali się w chwili, kiedy najmniej się tego spodziewali.
Ich spotkanie zamienia się w szalony romans, podczas którego rodzi się miedzy nimi głęboka i namiętna miłość. Los wystawia ich na próbę – John wyjeżdża na drugi koniec świata i staje pomiędzy własnymi pragnieniami a zobowiązaniami. Savannah natomiast musi zdecydować czy czekać na jego powrót…

Zwiastun: zwiastun filmu

➡️ Impreza odbędzie się na parkingu ICSTiR (basen miejski).

➡️ Udostępnimy dla Was 60 miejsc postojowych dla samochodów osobowych, oraz do 100 leżaków dla osób niezmotoryzowanych. W samochodzie nie może przebywać więcej osób niż połowa miejsc siedzących (czyli np. w samochodzie z 5 miejscami, mogą przebywać 2 osoby).

➡️ Na terenie imprezy obowiązuje regulamin, który jest do pobrania wyżej. Każdy uczestnik wydarzenia jest zobowiązany do jego przestrzegania.

➡️ Wchodząc na teren imprezy pamiętaj:

1) Przyjdź zdrowy;
2) Zasłoń usta i nos – posiadanie maseczki/przyłbicy przez uczestnika będzie weryfikowane przy wejściu na teren kina (wyjątek stanowią osoby wspólnie zamieszkujące);
3) Zachowaj dystans od innych uczestników spotkania;
4) Myj i dezynfekuj dłonie korzystając z sanitariatu;
5) Pozwól obsłudze zmierzyć sobie temperaturę.

KINÓWKI.pl

KINÓWKI.pl


KINÓWKI.pl

KINÓWKI.pl

22.6.2020
 

Komentarze zostały wyłączone.