SPIDER-MAN: HOMECOMING (18.08 do 24.08)

Młody Peter Parker/Spider-Man (Tom Holland), po znakomitym debiucie w filmie „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”, poszukuje swojego nowego ego superbohatera.

Zafascynowany przygodą z Avengersami, wraca do domu, gdzie mieszka wraz z ciotką May (Marisa Tomei). Cały czas pozostaje pod czujnym okiem swego mentora – Tony’ego Starka (Robert Downey Jr.). Próbuje wrócić do normalnego życia, unikając myśli, że jest kimś więcej niż tylko „Spider-Manem z sąsiedztwa”. Jednak kiedy pojawia się Vulture (Michael Keaton), nowy groźny wróg, wszystko, co dla Petera ważne, staje się zagrożone.

Film „Spider-Man: Homecoming” jest dziełem kultowej wytwórni Marvel Studios, odpowiedzialnej m.in. za przebojowe serie „X-Man”, „Iron Man” i „Daredevil”.

W postać Spider-Mana wciela się Tom Holland, najmłodszy w historii aktor, który dostąpił zaszczytu zagrania tego kultowego superbohatera. W filmie zobaczymy także Roberta Downeya Jr., Michaela Keatona, amerykańską piosenkarkę i aktorkę Zendayę oraz Marisę Tomei i Donalda Glovera.

TWÓRCY FILMU

Reżyseria: Jon Watts

Scenariusz: Jonathan Golstein, John Francis Daley, Jon Watts, Christopher Ford, Chris McKenna, Erik Sommers

Produkcja: Kevin Feige, Amy Pascal

Producent wykonawczy: Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Patricia Whitcher, Jeremy Latcham, Stan Lee

,,SPIDER-MAN: HOMECOMING’’
Gramy od 18.08 do 24.08
W dniach:
18-19.08 /piątek – sobota/ – wersja 3D napisy
20-24.08 /niedziela – poniedziałek/ – wersja 2D dubbing
Od lat 12
133 minuty

REZERWACJE BILETÓW

KINÓWKI.pl
7.8.2017
 

Komentarze zostały wyłączone.