Soundlake Festival, 31 sierpnia 2019 r

Na muzycznej mapie naszego regionu powstaje właśnie nowy festiwal dla wszystkich fanów muzyki na wysokim poziomie. 🎶

Mowa o Soundlake Festival, który odbędzie się 31 sierpnia 2019 r., czyli na zakończenie letnich wakacji.

W tym roku wydarzenie zagości w Amfiteatrze Miejskim, a wokół niego powstanie małe miasteczko festiwalowe, w którym znajdziemy wiele atrakcji.

Burmistrz Iławy Dawid Kopaczewski- Łączy nas Iława:

„Chciałbym z przyjemnością zaprosić wszystkich 31 sierpnia do iławskiego amfiteatru, gdzie odbędzie się zupełnie nowe wydarzenie – Soundlake Festival. Pomysł festiwalu zrodził się jeszcze przed kampanią wyborczą a inspirowany jest bardzo popularnym i cenionym Olsztyn Green Festiwalem. Był to jeden z punktów programu naszego komitetu „Łączy nas Iława”. Realizacja tej imprezy jest więc dla mnie podwójnym powodem do radości.

Wydarzenie organizuje Iławskie Centrum Kultury z pomocą kilku osób, które aktywnie wspierają koncepcję festiwalu i chcą w kreatywny sposób kształtować rozwój kulturalny Iławy.
W tym roku środki pozwolą przygotować atrakcje tylko na jeden dzień. W przyszłości chcemy rozwijać wydarzenie w formie 2-dniowej.Mam nadzieję, że festiwal zadomowi się na dobre nad Jeziorakiem i że będzie regularnie dostarczał iławianom oraz iławiankom sporej dawki muzycznej przyjemności na wysokim poziomie.”

24.1.2019
 

Komentarze zostały wyłączone.