Kontakt do nas

(89) 649 16 31, fax: (89) 649 16 32
sekretariat@ickilawa.pl
14-200 Iława, ul. Niepodległości 13a

Formularz kontaktowy

Iławskie Centrum Kultury

Dyrektor

Lidia Miłosz

(89) 649 16 31
dyrektor@ickilawa.pl

Kadry /Sekretariat

Justyna Augustyniak

(89) 649 16 31
sekretariat@ickilawa.pl

Dział Finansowo - Księgowy

Główny Księgowy – Agnieszka Bronikowska

(89) 649 16 11
ksiegowosc@ickilawa.pl

Milena Sikorska

(89) 649 16 14
place@ickilawa.pl

Alicja Włodarczyk

(89) 649 16 14
a_wlodarczyk@ickilawa.pl

Dział Merytoryczny

Kierownik – Helena Jasiukowicz

(89) 649 16 16
imprezy@ickilawa.pl

 

Agata Tecław

(89) 649-16-16
animacja@ickilawa.pl

Ariel Rutecki

(89) 649-16-16

Natalia Taranowska

(89) 649-16-16
ntaranowska@ickilawa.pl

Renata Rajewska-Wróblewska

(89) 649-16-16
rwroblewska@ickilawa.pl

Centrum Edukacji Kulturalnej

Agata Tecław

(89) 649-16-16
animacja@ickilawa.pl

Reklama

Michał Ruszyński

(89) 648 63 60
reklama@ickilawa.pl

Kinoteatr Pasja

Joanna Neścior

Koordynator ds. kina / seanse zorganizowane
(89) 648 63 60
koordynator@ickilawa.pl

Tomasz Klatt

dystrybucja filmów / kasa kina
(89) 648 63 60
kino@ickilawa.pl

 

Kinooperatorzy:

Marek Klinicki

Robert Lasikowski

Arkadiusz Dąbrowski

Obsługa kina:

Krzysztof Nowicki

Promocja

Ariel Rutecki

(89) 648 63 60
promocja@ickilawa.pl

Dział Techniczno - Administracyjny

Kierownik – Dariusz Łabuda

(89) 649 16 22
admin@ickilawa.pl

Karol Osicki

Paweł Lewandowski

Michał Dembiński

Sebastian Ewertowski

Małgorzata Brzozowska

Monika Kwiatkowska

Osiedlowy Dom Kultury

Teresa Kosobucka

(89) 649 16 30

Złota Tarka

Dyrektor Artystyczny

Grzegorz Grzech Piotrowski

Jak do nas trafić?