Kontakt do nas

(89) 649 16 31, fax: (89) 649 16 32
sekretariat@ickilawa.pl
14-200 Iława, ul. Niepodległości 13a

Formularz kontaktowy

Iławskie Centrum Kultury

Dyrektor

Ewa Wiśniewska

(89) 649 16 31
dyrektor@ickilawa.pl

Sekretariat/Kadry

Justyna Augustyniak

(89) 649 16 31, fax: (89) 649 16 32
sekretariat@ickilawa.pl

Księgowość

Główny Księgowy Agnieszka Bronikowska

(89) 649 16 11
ksiegowosc@ickilawa.pl

Maria Przybysz

(89) 649 16 14

Alicja Włodarczyk

(89) 649 16 16

Administracja

(89) 649 16 22
admin@ickilawa.pl

Dział Organizacji Imprez

Helena Jasiukowicz

(89) 649 16 16
helena@ickilawa.pl
imprezy@ickilawa.pl

Karol Zieliński

(89) 649 16 16
animacja@ickilawa.pl

Agata Tecław

(89) 649-16-16

Centrum Edukacji Kulturalnej

Karol Zieliński

(89) 649 16 16
animacja@ickilawa.pl

Reklama

Michał Ruszyński

(89) 648 63 60
reklama@ickilawa.pl

Kinoteatr Pasja, DKF

Tomasz Klatt

dystrybucja filmów/ organizacja widowni
(89) 648 63 60
kino@ickilawa.pl

Dominik Jaskulski

kino studyjne
(89) 648 63 60
promocja@ickilawa.pl

 

Kinooperatorzy:

Krzysztof Nowicki
Marek Klinicki
Ariel Rutecki

 

 

Promocja

Dominik Jaskulski

(89) 648 63 60
promocja@ickilawa.pl

Dział Techniczny

Marcin Kowalewski

Robert Lasikowski

Karol Osicki

Dariusz Łabuda

Paweł Lewandowski

Złota Tarka

Dyrektor Artystyczny

Grzegorz Grzech Piotrowski

Jak do nas trafić?