BARDZO WAŻNY KOMUNIKAT – KORONAWIRUS

W związku z podjęciem zdecydowanych i stanowczych kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 sztab kryzysowy z udziałem ministra kultury
i dziedzictwa narodowego zdecydował o czasowym zamknięciu od 12 marca 2020r. instytucji kultury, filharmonii, oper, teatrów, muzeów oraz kin. Oznacza to zawieszenie organizacji wydarzeń kulturalnych z udziałem publiczności, w tym koncertów, spektakli, wernisaży oraz wydarzeń specjalnych odbywających się w zamkniętych pomieszczeniach, zamknięcie muzeów dla zwiedzających oraz zawieszenie zajęć w placówkach szkolnictwa artystycznego wszystkich stopni.
✔️Iławskie Centrum Kultury zawiesza czasowo działalność (od 12 marca 2020r. do 25 marca 2020r.). Kinoteatr „Pasja” również zawiesza swoją działalność na taki samo okres. To samo dotyczy zajęć organizowanych w Osiedlowym Domu Kultury.
✔️Dbając o zdrowie naszych klientów, pracowników, kontrahentów i ich rodzin, zmuszeni jesteśmy dostosować funkcjonowanie firmy do wytycznych MKiDN i Głównego Inspektora Sanitarnego. Oznacza to, że usługi realizowane na Państwa rzecz będą w formie zdalnych połączeń aż do odwołania.
✔️Zwroty biletów kinowych będą realizowane po 25 marca 2020r.
✔️Bilety zakupione na wydarzenia organizowane przez Iławskie Centrum Kultury zachowują swoją ważność. Nowe terminy zostaną ustalone i informację o nich podane wkrótce.

Liczymy na Państwa zrozumienie i współpracę w tym zakresie.

11.3.2020
 

Komentarze zostały wyłączone.