7 maja 2018r. Spektakl teatralny „Oświadczyny” wg. Antoniego Czechowa

Iławskie Centrum kultury zaprasza na spektakl teatralny „Oświadczyny” wg. Antoniego Czechowa, który odbędzie się 7 maja o godz.18.00 w Kinoteatrze. Cena biletu: 20zł.

Arcyśmieszna miniatura wg. Antoniego Czechowa, świetne dialogi, błyskotliwe riposty, pełna napięć i zwrotów fabuła – przykuwa uwagę i trzyma w napięciu – od początku do końca spektaklu. Repertuar klasyczny, gwarantujący świetną zabawę, dzięki fantastycznym kreacjom aktorów warszawskiego Teatru Rampa.

Wystąpią:

Joanna Górniak
Aktorka Teatru Rampa, ukończyła PWST we Wrocławiu. Występowała w teatrach: Współczesnym we Wrocławiu (1991-94), C. K. Norwida w Jeleniej Górze (1995-96). W latach 1998-2007 aktorka Teatru Nowego w Warszawie, od roku 2007 występuje w stołecznym Teatrze Rampa na Targówku. Grała w wielu filmach i serialach, np. : ”Prawo Agaty” „Wyjazd Integracyjny” „Plebania” „Egzamin z życia” „Pensjonat pod różą”.Laureatka konkursu „Profesjonaliści Forbesa 2012 – Zawody Zaufania Publicznego” w kategorii AKTOR w województwie mazowieckim. Autorka sztuk teatralnych – „Moda na modę” i „Terapia”,

Robert Kowalski
W Teatrze Rampa od 2003 roku. Aktor o wielu twarzach, intrygującej barwie głosu o szerokiej skali. Trudno go nie zauważyć na scenie i to nie tylko ze względu na jego słuszną posturę, ale głównie dzięki kreacjom, które tworzy. Wnosi – jak w „Sonacie Kreutzerowskiej” – czar i potęgę męskiej klasy. Ma niezwykłą umiejętność przekazywania pozytywnych emocji i wywoływania uśmiechu. To nie tylko aktorstwo, to dar, którym chętnie dzieli się z widzami. Ma na swoim koncie kilkanaście ról teatralnych, m.in. rolę Jaszy Mazura w Sztukmistrzu z Lublina , Mistrza Ceremonii w Chicago Freda Ebba i Boba Fosse’a, rolę Fiedki w Skrzypku na dachu Josepha Steina z muzyką Jerryego Bocka. Występował także w Teatrze TV m.in. w spektaklach: Człowiek, który był czwartkiem Gilberta Keitha Chestertona w reż. Piotra Cieplaka w roli Anarchisty, Miłość na Madagaskarze Petera Turriniego w reż. Waldemara Krzystka jako Członek Konsorcjum. Wziął udział w filmach – m.in. zagrał Andżulina w Marcowych migdałach w reż. Radosława Piwowarskiego, Magistra w serialu Świat według Kiepskich w reż. Okiła Khamidowa i Zalewskiego w serialu Złotopolscy w reż. Radosława Piwowarskiego.

Andrzej Niemirski
Aktor Teatru Rampa, ukończył wrocławska PWST. Aktor teatralny i filmowy o niezwykłej plastyczności, umiejętności improwizacji i wrodzonej vis comica. Jego role potrafią zaskakiwać, przestraszyć, bawić do łez… i po prostu wbić w fotel! Znany z serialu „13 Posterunek”, w którym grał rolę insp. Kota, występował również w wielu filmach fabularnych. Znany publiczności z roli Jakuba w serialu „Na Wspólnej” oraz roli Modesta w serialu „Barwy Szczęścia”.

Recenzje:
„….Aktorzy Teatru Rampa wspaniale te postacie kreują. Trudno jednoznacznie określić formę prezentacji, jaką przyjęli twórcy. Na pewno jest oryginalnie i ciekawie. Aktorzy grający wśród publiczności to zupełnie niecodzienne doświadczenie…” – Przegląd Teatralny.

„…było rewelacyjnie! Wszyscy byli pod duży wrażeniem i słyszałem od wielu osób, że ten wieczór był najlepszy z dotychczasowych…” – Europejski Fundusz Leasingowy.

„…Niesamowity wieczór Teatralny ,bardzo dziękuję za Wasze zaangażowanie i za to, że zechcieliście się podzielić z nami Waszymi licznymi talentami.” – Hotel Odyssey.

Oswiadczyny
26.3.2018
 

Komentarze zostały wyłączone.